ACES як це працює

ACES Зберігає до 35% електроенергії

Світ потребує більш енергозберігаюче кондиціонування...

NEXTEN має рішення!

Кожного року системи кондиціонування споживають більше трилліону кіловат електроенергії. В теплих кліматичних умовах або ужаркі пори року, споживання кондиціонерів, може складати понад 50% від загального по організації. Air Conditioning Energy Savers (ACES)використовують для зменшення енергоспоживання кондиціонерів, комерційні підприємства у всьому світі, підвищуючи рівень комфорту та постійно дововодить свою ефективність.

Сутність проблеми

Розглядаючи можливості щодо економії енергії в системах кондиціонування повітря, необхідно почати з визначення тієї ланки системи, що споживає найбільшу кількість електроенергії. У простому кондиціонері вентилятор споживає приблизно 10%-20% від загального енергоспоживання, тоді як компресор використовує близько 80%-90%. Це нас наводить до очевидного висновку, який полягає у наступному: знайти спосіб зменшити енергоспоживання компресора, тим самим заощадивши кошти. Але як цього можна досягти без впливу на продуктивність пристрою? Знаходячись в роботі, звичайний кондиціонер працюватиме безперервно до того часу, поки термостат не зафіксує необхідну температуру і не відключить систему. Коли приміщення нагріється, термостат знову включить кондиціонер і цикл повторюватиметься. Отже, відбувається повне включення або виключення.

Проте в більшості випадків максимальна номінальна потужність, з якою працює кондиціонер, є рідко необхідною в умовах його роботи, оскільки система кондиціонування повітря навмисно проектується завищеною за розмірами для того, щоб впоратися з найгіршими умовами. Тому компресор працює з надлишковою потужністю більшу частину часу.

Наше рішення

Після того, як наші спеціалісти встановлять ACES (цей процес займе приблизно 15 хвилин),він використовуючи закладені в нього програмні алгоритми для виявлення того моменту, коли відбуватиметься надлишкове генерування потужності, щоб виключити компресор для уникнення неефективної роботи обладнання. З цього часу Ваше устаткування перебуватиме в “режимі економії”.
Не слід хвилюватися, оскільки вентилятор продовжуватиме працювати і видувати холодне повітря в кімнату, використовуючи всю збережену холодну енергію в теплообміннику. Таким чином, задана кімнатна температура буде досягнута, але без неефективних етапів циклу охолодження. Це призводить до значної економії електроенергії без шкоди для особистого комфорту (для цього ми і використовуємо кондиціонери). Після того, як запасений холод вичерпається, компресор включиться знову. Установка ACES від NEXTEN дійсно має сенс з точки зору загального зниження енергоспоживання та зменшення експлуатаційних витрат, забезпечуючи, як правило, термін окупності менш, ніж за два роки. ACES справді робить те, що написано на коробці!

 

Українська
 Tags
 

Техпідтримка

 

Кабінет клієнта

 

Вхід

 

 

Разработка сайта - Пять Пика Ру