Аналізуємо

Після встановлення обладнання для енергетичної аналітики ми починаємо процес відстеження споживання енергії всіма ланками вашого підприємства на низькому рівні (на рівні обладнання), тобто від звичайного освітлення до великих енергозатратних агрегатів. Адже Ви можете економити лише у тому випадку, коли дійсно бачитимете, куди і на що витрачається ваша енергія.

Наші спеціалісти протягом демонстраційного періоду в тісній співпраці з вами знайдуть найоптимальніші рішення для економії без додаткових капіталовкладень у модернізацію наявного обладнання. Покладаючись на десятирічний досвід наших британських партнерів, лише за допомогою зміни поведінки персоналу можна досягти від 15 і аж до 40% економії.

Система моніторингу в реальному часі допомагатиме змінювати поведінку працівників та стимулюватиме їх економити, даючи змогу спостерігати за елементами системи, де енергоспоживання перевищує достатнє.

У майбутньому за допомогою Eniscope ми допоможемо Вам втілити у життя наші додаткові енергозберігаючі рішення.

У фінальній стадії цього етапу ми надамо Вам порівняльний звіт, в якому будуть енергетичні дані за період «До» та «Після» використання наших рішень по аналітиці та моніторингу. Треба розуміти, що це лише початок, та цього буде цілком достатньо, аби Ви побачили результат та зрозуміли реальну доцільність придбання нашого обладнання, ознайомившись з приблизним терміном його окупності.

Слід також пам’ятати, що тимчасовий моніторинг – це тимчасова економія!

Українська

Замовити демо версію обладнання

 

Техпідтримка

 

Кабінет клієнта

 

Вхід

 

 

Разработка сайта - Пять Пика Ру