CUES як це працює

CUES Зберігає до 32% електроенергії!

Світ потребує ефективніших систем охолодження... NEXTEN має рішення.

Сутність проблеми
Коли датчик температури визначає, що температура повітря у камері починає рости, запускається компресор і цикл охолодження починається спочатку. Таким чином, компресор може запускатися від 100 до 500 разів на добу. Пам’ятайте: Вам важливо охолоджувати продукт, а не повітря! Більшість холодильного обладнання, котре вироблялося за останні 100 років, використовує саме функцію заміру температури повітря в приміщенні. Але Ви хочете платити за охолодження продуктів, а не повітря?! Саме про це ми і подбаємо!
Відчиняючи двері холодильника чи камери, ви запускаєте тепле повітря, яке, як відомо, має дуже маленьку теплову масу, і через це його температура піднімається набагато швидше, ніж задана температура для продуктів. Відповідно, компресор холодильної камери запускає зайві цикли охолодження повітря. Результатом є надмірне енергоспоживання і скорочення строку експлуатації обладнання.

Наше рішення
CUES перетворює вашу холодильну систему таким чином, що вона буде реагувати на температуру продуктів замість температури повітря. Це може зменшити Ваші витрати на електроенергію аж до 33%. Эфект досягається за допомогою інкапсуляції повітряного термодатчика в прилад з особливо змішаною речовиною, яка має ті самі теплові характеристики (теплопровідність і теплова маса ), що і типова харчова продукція. Цей метод став відомим менше десятиріччя тому, але до цих пір не був зреалізований і технічно підтверджений практичними та аналітичними даними. Спеціальний гельсимулятор ефективний для більшості продуктів, що не швидко псуються (м’ясо, риба, різні овочі, фрукти та інше). Унікальний запатентований пристрій гарантує вимірювання температури продукту глибше 5 мм від його поверхні. Це означає, що компресор буде реагувати тільки тоді, коли в цьому дійсно є необхідність!

Українська
 Tags
 

Техпідтримка

 

Кабінет клієнта

 

Вхід

 

 

Разработка сайта - Пять Пика Ру