ENISCOPE Рішення

Вирішення проблеми

Eniscope, мабуть, є найповноціннішим рішенням для управління енергією в усьому світі, що допомагає ідентифікувати та усувати енерговитрати. Він поєднує в собі неперевершене апаратне забезпечення на ряду з провідною програмною складовою.

Eniscope зіставляє енергетичні дані, отримані в реальному часі з декількох джерел, забезпечуючи високу точність вимірювання з можливістю розширення кількості підключеного обладнання та надаючи критично важливу інформацію за допомогою прекрасної та легко зрозумілої графіки.

Eniscope розширював свій функціонал протягом останніх 10 років, з моменту розробки у Великобратинії і до сьогодні, щоб стати потужним рішенням для контролю енергії та енергозбереження в цілому. Будучи розробленим та виготовленим у Великобританії, прилад представляє собою першу в світі по-справжньому інтегровану екосистему для енергетичного моніторингу.

Інструмент для складання звітів, що легко налаштовується, та засоби сповіщення, які знаходяться у віддаленому сховищі даних, означають, що у Вас завжди (24/7/365) є доступ до свого власного віртуального енергетичного менеджера.

Він вимірює всі необхідні електричні параметри, забезпечуючи посекундне представлення даних в режимі реального часу завдяки прогресивному програмному забезпеченню, роблячи неведимі енергетичні витрати видимими, що дасть вам змогу запобігти втратам та досягнути значної економії коштів. Ви маєте можливість користуватися наглядними аналітичними дисплеями, що показують різні моделі споживання енергії: окремого обладнання, сукупності електричних джерел, загальне по цехам, будівлям тощо з однохвилинним інтервалом або ж більшими часовими проміжками. Eniscope є ідеальним рішенням для моніторингу розподіленої мережі та цільового прогнозування.

Енергетичні дані доступні для перегляду всюди, де є доступ до інтернету, з будь-якого браузера, на будь-якому комп’ютері або ж на портативних пристроях, якими є ваш мобільний телефон або планшет. Інформація відображається на мові, зрозумілій саме вам: це можуть бути кВ·год, вартість, або ж рівень напруги чи викиди діоксиду вуглецю.

Eniscope ідеально підійде для організацій, що вирішили інвестувати кошти в енергозберігаючі технології для зниження попиту на електроенергію, і тим самим зменшуючи рахунки за неї, виступаючи незамінним помічником для показу та доказу цих заощаджень завдяки енергетичній аналітиці в режимі реального часу. Даний підхід не лише проявляє Вашу особисту зацікавленість в економії енергії, а й демонструє ефективність власних продуктів та втілених рішень в абсолютно відкритий та чесний спосіб як для робочого персоналу, так і для Ваших клієнтів. Наглядність даної інформації включає в себе не лише оцінку того позитивного ефекту, що його можна досягнути завдяки імплементації тієї чи іншої програми енергозбереження, а й оцінити приблизний термін окупності Ваших капіталовкладень.

Eniscope повністю усуває ризик інвестування в рішення, які лише добре звучать, проте не виправдовують Ваших сподівань в їхній ефективності. Завдяки Eniscope Ви можете інвестувати з упевненістю, знаючи, що Ви робите правильне рішення, адже Ви матимете точну, об'єктивну, наглядну аналітичну інформацію у власному розпорядженні, яка це доводить!

Разом з Eniscope Ви також можете налаштувати публічні дисплеї, що відображатимуть Ваше енергоспоживання. Стратегічне їх розташування по всій будівлі або ж по території об’єкту забезпечить проінформованість серед Вашого персоналу та відвідувачів щодо згенерованої та спожитої енергії. Контроль за Вашим електроустаткуванням здійснюється в реальному часі, тому Вам не доведеться сумніватися в актуальності показаної на дисплеях енергетичної інформації. Варто зазначити також і те, що відображення може бути налаштоване різним чином: Ви можете створити індивідуальний порядок необмеженої кількості слайдів, що демонструватимуть енергоспоживання на тому чи іншому об’єкті, задати їхню тривалість, додавати модулі, що порівнюватимуть поточну енергетичну картину з будь-яким минулим періодом, забарвлюючи різними кольорами перевищення або зниження енерговитрат щодо певного еталонного значення на окремому вузлі Вашої системи, показувати цілу низку інших важливих енергетичних параметрів та багато іншого, що допоможе Вам реально оцінити розподіл навантаження на енергетичному об’єкті у красивій та легкій для розуміння формі. Це просто треба побачити!

Eniscope має величезний потенціал для позитивного впливу на Ваш бізнес — як з точки зору надання життєво важливої бізнес-інформації та аналітики, що відноситься до однієї з найважливіших конкурентних переваг, так і через безпосередній вплив на Ваш чистий прибуток. Але Вам не треба слухати нас, щоб переконатися у цьому... Використовуючи Eniscope, Ви матимете змогу першими визначити значні переваги, які можуть бути отримані від впровадження ефективної програми управління енергоспоживанням.

 

Переваги, отримані завдяки використанню Eniscope, наступні:

— до 43% можливої економії енергії;

— визначення неефективного обладнання;

— усунення енерговитрат в неробочий час;

— доведення ефективності та рентабельності запроваджених енергозберігаючих рішень;

— залучення персоналу для підвищення ефективності завдяки публічним дисплеям та відображенню енергетичних даних в режимі реального часу;

— допомага в забезпеченні постійного зменшення енерговитрат завдяки аналітичним засобам, що відкривають доступ до всієї історії енергоспоживання;

— деталізовані енергетичні звіти;

— розроблений для підприємств та комерційної діяльності;

— багатоканальність, похибка вимірювань менша 1%;

Як це працює?

Українська
 Tags
 

Техпідтримка

 

Кабінет клієнта

 

Вхід

 

 

Разработка сайта - Пять Пика Ру