iMEC Як це працює

iMEC економить до 50% електроенергії      

Світ потребує ефективніших двигунів. NEXTEN має рішення

 

Асинхронні електродвигуни є найбільшими споживачами електроенергії у всьому світі. Їхня частка у світомому електроспоживанні становить понад 40%.

Двигуни широко використовуються як в комерційному, так і в промисловому виробництві, займаючи до 54% від загального споживання електроенергії. “Інтелектуальні контролери для асинхронних двигунів” (iMEC) компанії BEST використовуються для зменшення споживання енергії асинхронними двигунами в комерційних системах у всьому світі, а також для підвищення продуктивності та надійності електрообладнання.

iMEC виготовляється для однофазних та трьохфазних АД. Двигунам не вистачає “інтелекту” для вирішення двох ключових проблем, які призводять до надмірних витрат енергії, непотрібних викидів вуглецю та передчасного зношення електроустаткування:

1. Обладнання з фіксованою швидкістю обертання ротора двигуна, такі як ескалатори, не може впливати на вихідний крутний момент таким чином, щоб реагувати на зміну навантаження, що призводить до споживання надлишкової електроенергії.
2. Під час запуску двигун розвиває більший крутний момент, ніж потрібно при повній швидкості. Це раптове підвищення струму (пусковий струм, що перевищує номінальний в 6-8 разів) може призвести до механічного руйнування та зниження енергетичних показників обладнання. Для уникнення проблем, пов’язаних із запуском, часто двигуни залишають працювати безперервно, навіть коли вони не використовуються, що призводить до надмірної витрати електроенергії.
 

                  

              

       iMEC однофазний                iMEC трифазний

Рішення від NEXTEN
1. iMEC можуть бути застосовані для обладнання з фіксованою швидкістю, динамічно регулювати вихідний крутний момент для задоволення вимог навантаження без зміни швидкості обертання ротора двигуна (див. рис.1). Це призводить до суттєвої економії електроенергії та ідеально підходить для такого обладнання, як ескалатори, а також для іншої техніки з низьким навантаженням протягом тривалого часу. За умови правильного використання даного рішення гарантія складатиме 2 роки.
2. iMEC забезпечує рівне, безступінчасте прискорення (плавний пуск) двигунів (рис. 1), що вирішує проблему, пов’язану з пусковими струмами. Це значно зменшує зношення обладнання і допомагає уникати штрафних платежів під час пікового електроспоживання. За допомогою контрольованого пуску Ваші двигуни можуть бути вимкнені без ризику повторного запуску, при цьому iMEC можуть бути запрограмовані для виконання даної функції автоматично. Автоматичне виключення забезпечує 100% економію енергії.
 

                           

Українська
 Tags
 

Техпідтримка

 

Кабінет клієнта

 

Вхід

 

 

Разработка сайта - Пять Пика Ру