НЕОБХІДНІСТЬ МОНІТОРИНГУ

Оскільки енергія невидима, її важко контролювати. Сумною правдою є те, що ми не можемо управляти тим, чого не бачимо.

Енергія є невід’ємною частиною повсякденного життя… Кожен продукт, який ми купляємо або споживаємо, а також кожне повсякденне та бізнес-рішення супроводжуються фінансовими та екологічними наслідками, ігнорування яких створює додаткові ризики.

Сьогодні найлегшим та найефективнішим шляхом глобального збільшення доступної енергії є визначення енерговитрат, тобто ми маємо отримати більше з вже наявного обладнання. Найдешевшим електроприладом є той, що не витрачає енергії даремно.

Як показують останні дослідження, понад 40% спожитої технічним обладнанням енергії без потреби переходять у витрати.

 

Проблема

На політичному рівні генерація, розподіл та доступність енергії, мабуть, впливають найбільше на форму світової економіки, ніж будь-який інший фактор. На комерційному рівні власникам бізнесу в усьому світі необхідно скорочувати споживання енергії та заощаджувати кошти не тільки для збільшення прибутку, але й в багатьох випадках для простого виживання.

Досвід компанії BEST, наших британських партнерів, що охоплює чотири десятиліття, протягом яких вони допомагали організаціям та приватним особам економити їхню енергію, дав змогу визначити перешкоди на шляху до запровадження енергоефективної стратегії. Ці проблеми часто заважають людям переглядати та насолоджуватися значними перевагами, одержаними завдяки програмі енергоменеджменту.

Коротко ці проблеми можна означити наступним чином:

  1. Енергопостачальні організації, що дають Вам змогу користуватися електроенергією, забезпечуючи живленням енергетичні об’єкти, обмежують Вас у керуванні цим цінним ресурсом. Змінна напруга, наприклад, може значно збільшити вартість експлуатації обладнання.
  2. Хоча енергія споживається в кВт∙год, тарифний збір може дуже різнитися, адже на нього впливають багато інших параметрів, які, у свою чергу, здійснюють вплив на остаточну вартість наданих РЕС послуг. Інколи 50% від Вашого рахунку за спожиту електроенергію можуть становити штрафні витрати за реактивну потужність та попит при піковому електроспоживанні, яких можна уникнути.
  3. Оскільки Ви споживаєте енергію зараз, а платите за неї лише через місяць, Ви не маєте змоги відстежувати поточне енергоспоживання в режимі реального часу або ж переглядати енергетичні показники в конкретний часовий проміжок незалежно від періоду доби (наприклад, коли енергооб'єкт відкритий для виконання своєї роботи, або ж коли він закритий до початку нового робочого дня). Величезна кількість енергії витрачається даремно в той час, коли будівля в дійсності має бути закритою. Високе номінальне навантаження в неробочий час часто складає вагому частину рахунку за спожиту електроенергію. Крім того, неефективне енергетичне обладнання, яке вимагає непропорційно великої кількості енергії по відношенню до роботи, що її вони мають виконувати, залишається безконтрольним.
  4. Коли ми регулярно обговорюємо та проводимо огляд стратегій щодо економії енергії, які вже були реалізовані або знаходяться на стадії розгляду клієнтами, залишається незмінним той факт, що власники об'єктів не мають ні найменшого уявлення про те, скільки енергії той чи інший пристрій економить або може економити. Зазвичай не існує способу для клієнтів підтвердити ефективність енергозберігаючого обладнання, яке йому рекомендували встановити на власному об’єкті. У деяких випадках його неправильний вибір для використання з  невідповідним устаткуванням може фактично збільшити споживання енергії при певному навантаженні.
  5. Навіть після реалізації успішної програми економії енергії, що може стосуватися ефективності її використання, зниження витрат або відновлюваної енергетики, наврядче є підстави для святкування та оплесків, оскільки для персоналу та відвідувачів немає жодного способу переконатися в позитивних результатах імплементованої стратегії. Як правило, єдиною особою, що може побачити різницю, є  платник рахунків за електроенергію.

Цілком зрозуміло, що підприємства, які вкладають кошти в реалізацію програм з енергозбереження, повинні мати змогу бачити результати свого капіталовкладення, і не тільки власники, а й працівники та відвідувачі.  Інформація змінює поведінку персоналу та клієнтів, адже завдяки візуалізації енергоспоживання вони могтимуть приймати відповідні рішення з миттєвим відображенням результатів, обмежуючи енерговитрати своєї компанії, та мотивуючи себе для досягнення ще більшої економії.

Eniscope є системою енергомоніторигу в реальному часі, яка являється одним з найважливіших елементів  будь-якої надійної програми з енергозбереження, тому що він забезпечує видимість енерговитрат, даючи змогу усувати їх.

Рішення?

Українська
 Tags
 

Техпідтримка

 

Кабінет клієнта

 

Вхід

 

 

Разработка сайта - Пять Пика Ру