SMART Програма

SMART Програма ENISCOPE

BEST створили унікальний, цілісний підхід до вирішення нагальних енергетичних проблем... це поєднання продуктів, програмного забезпечення та послуг, які полегшують забезпечення вас неперевершеним енергоефективним сервісом. Ми називаємо це S.M.A.R.T.-підходом до управління енергією (Дослідження, Моніторинг, Аналіз, Зменшення, Націленість), що дає нам змогу надавати вам повне енергетичне рішення з урахуванням ваших конкретних потреб.

BEST є світовим лідером в області моніторингу та деталізованого аналізу споживання енергії в реальному часі.

Тому що “Ви не можете контролювати те, що ви не в змозі виміряти”.Це наш підхід щодо управління енергоспоживанням, який дозволяє нашим навченим та сертифікованим партнерам легко виявляти, впроваджувати та перевіряти широкий спектр стратегій та технологій, які забезпечують значну економію на ряду з посиленим контролем та швидким поверненням ваших інвестицій.

Щоб переконатися в енергетичній ефективності, яку SMART-програма може запропонувати вашій організації, найефективнішим способом буде визначення підходящого місця, де ми можемо провести підтвердження нашої концепції... адже “все перевіряється на практиці”.

 

1. Ретельний огляд енергетичного об’єкту нашими сертифікованими інженерами дозволить визначити реальний економічний потенціал для зниження витрат на електроенергію, який в перспективі забезпечить швидкий термін окупності.

2. Eniscope дозволить нам максимально деталізувати ваше енергоспоживання та визначити базове використання енергії різноманітним обладнанняму будь-який час дня/тижня.

3. Використовуючи потужну аналітичну платформу, реалізовану в Eniscope, відразу стане очевидним, де мають місце енергетичні витрати, в тому числі фінансовий та екологічний вплив, який вони здійснюють на ваш бізнес.

4. Будучи озброєним цією важливою для вашого бізнесу аналітичною інформацією, ми зможемо надати вам конкретні рекомендації, спрямовані на досягнення максимальної економії: без додаткових капіталовкладень, рекомендації, що потребують невеликих інвестицій, а також більш довгострокові можливості щодо енергозбереження.

5. Виступаючи вашим віртуальним енергетичним асистентом, Eniscope дозволить тримати ваше енергоспоживання під контролем та встановити реальні майбутні цілі для постійного скорочення енергії завдяки аналітиці, гарантуючи, що ви постійно зможете усе легко перевірити.

Українська
 Tags
 

Техпідтримка

 

Кабінет клієнта

 

Вхід

 

 

Разработка сайта - Пять Пика Ру